Всі трави благотворно впливають на шкіру людини при зовнішньому застосуванні. Цілющими властивостями трав користувалися наші предки з найдавніших часів. Не маючи жодного обладнання, яке сьогодні на озброєнні медицини, народні цілителі визначили методи застосування настоянок, відварів трав. Навіть найотруйніші рослини мають своє застосування і є невід'ємною складовою ліків.
САШЕ, або мішечки з травою, дуже зручні для догляду за шкірою. За допомогою таких САШЕ успішно позбавляються різних шкірних захворювань, покращують зовнішній вигляд і самопочуття.
Дуже ефективне застосування САШЕ при догляді шкіри обличчя. Мішечки треба прикладати до різних ділянок обличчя, притискати мішечок до шкіри і таким чином живити настоєм шкіру трав. Після такої процедури необхідно обов'язково нанести улюблений крем для обличчя. Усі трави шкіру сушать.
Класифікуємо САШЕ за групами:
1. Для покращення кровообігу, кольору обличчя та підтягуючого ефекту використовують набори, до складу яких обов'язково входить м'ята, полин, буркун, весняні квіти (вітряниця, чубатка, яснотка).
2. Спалювання підшкірного жиру, антицелюлітний ефект мають збори, до складу яких входить дуб та полин.
3. Для профілактики та лікування проблемної шкіри, діатези, алергії і навіть псоріазу, треба застосовувати набори, до складу яких входить ромашка, березовий лист, квіти чубатки, звіробій, чистотіл, низка. Ці рослини підсушують ранки, загоюють їх, знімають запальні процеси.
4. Людям, які страждають на простудні захворювання, радикуліти, захворювання суглобів, добре застосовувати збори, до складу яких входить буркун, кропива, березовий лист, полин, ромашка, лавровий лист.
5. Добре трави лікують грибкові захворювання. У такому разі треба мити уражені ділянки шкіри настоєм таких трав, як мох сфагнум, чистотіл, звіробій, кора та листя дуба, листя чорного горіха, полин. Це сильні бактерицидні рослини.
<< Назад
|